Medewerkers

 

 

Lenneke Heijjer (teamcoördinator)
lenneke@debinding.nl
Tel. bereikbaar: maandag (tot 13 uur) en dinsdag op (0297)326326
of 06-10683332

 

 

 

 

 

  Inge Baas (Tienerwerk)
  inge@debinding.nl
  Tel. bereikbaar: maandag, dinsdag en woensdag op
  (0297) 326326 of 06-13989307

 

 

 

 

 

Tessa Westerhof (Tienerwerk)   
tessa@debinding.nl   
Tel. bereikbaar: maandag t/m donderdag  06-14929662   

 

 

 

 

  Milou van der Hoorn (Tienerwerk)
  milou@debinding.nl
  Tel. bereikbaar: dinsdag 06-30025149

 

 

  

 

 

  Jolanda Verdonk (administratief medewerkster)  
  jolanda@debinding.nl  
  Tel bereikbaar: dinsdag (0297) 326326  

 

 

 

Lizanne Eveleens (Tienerwerk)

lizanne@debinding.nl

Tel bereikbaar: maandag, dinsdag, woensdag 06-14672374