Medewerkers

 

 

Lenneke Heijjer (teamcoördinator)
lenneke@debinding.nl
Tel. bereikbaar: maandag (tot 13 uur) en dinsdag op (0297)326326
of 06-10683332

 

 

 

 

Viola Versteeg (combinatiefunctionaris Tieners en Welzijn)
viola@debinding.nl 
Tel. bereikbaar: maandag, dinsdag en woensdag op (0297) 326326 of 06-15511483

 

 

 

  Inge Baas (Tienerwerk)
  inge@debinding.nl
  Tel. bereikbaar: maandag, dinsdag en woensdag op
  (0297) 326326 of 06-13989307

 

 

 

 

Tessa Westerhof (Tienerwerk)   
tessa@debinding.nl   
Tel. bereikbaar: dinsdag, woensdag, donderdag en    vrijdag op (0297) 326326 of 06-14929662  

 

 

 

  Milou van der Hoorn (Tienerwerk)
  milou@debinding.nl
  Tel. bereikbaar: dinsdag en vrijdagmiddag 06-30025149

 

 

 

 

Charlotte Kok (Tienerwerk)  
charlotte@debinding.nl  
Tel. bereikbaar: dinsdag, woensdag 
en vrijdagmiddag
06-30779218 

 

 

 

  Jolanda Verdonk (administratief medewerkster)
  jolanda@debinding.nl
  Tel bereikbaar: dinsdag (0297) 326326