Medewerkers

 

 

Lenneke Heijjer (Teamcoördinator)
lenneke@debinding.nl
Tel. bereikbaar: maandag (tot 13 uur) en dinsdag op (0297)326326
of 06-10683332 

 

 

 

 

  Lizanne Eveleens
  (combinatiefunctie Welzijn)
  lizanne@debinding.nl
  Tel. bereikbaar: maandag t/m woensdag
 
06-14672374

 

 

 

 

Tessa Westerhof (Tienerwerk)   
tessa@debinding.nl   
Tel. bereikbaar: maandag t/m donderdag  06-14929662   

 

 

 

 

  Milou van der Hoorn (Tienerwerk)
  milou@debinding.nl
  Tel. bereikbaar: dinsdag 06-30025149

 

 

  

 

 

  Jolanda Verdonk (administratief medewerkster)  
  jolanda@debinding.nl  
  Tel bereikbaar: dinsdag (0297) 326326  

 

 

 

 

 

  Tom Schutte (Tienerwerker)   
  tom@debinding.nl
  Tel. bereikbaar:
  maandag t/m vrijdag 06-39790182